Studio Tańca DANCE ACADEMY wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu rodziców, jak i wszechogarniającej mody na taniec, oferuje Państwu sprawdzony i cieszący się dużym zainteresowaniem system zajęć tanecznych połączony z lekcjami dobrego wychowania.

Podczas zajęć dzieci mają okazję poznać elementy Tańca Towarzyskiego, Hip Hop, Jazz, Disco, Zumby i Tańca Ludowego. Każdy z tych styli wzbogacony jest dodatkowo o zajęcia z elementami twórczego myślenia, świadomości własnego ciała, improwizacji oraz zajęcia twórcze ”z przedmiotem”, w czasie których dzieci mają okazję podnieść swoje zdolności manualne.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zajęcia mogą być prowadzone jako dodatkowe – popołudniowe lub w czasie zajęć przedszkolnych.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych tancerzy – instruktorów z najwyższymi mistrzowskimi i międzynarodowymi klasami tanecznymi. Nasi instruktorzy lubią i potrafią pracować z dziećmi.

Na życzenie wysyłamy plan dydaktyczny, w oparciu o który prowadzone są nasze zajęcia.

Oferujemy konkurencyjne ceny przy maksymalnym zadowoleniu klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt w sprawie umówienia terminu pierwszych pokazowych zajęć.