Radosław Gołata

Właściciel i instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY. Dyplomowany menadżer sportu. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotny finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Mistrz okręgu kujawsko-pomorskiego w tańcach standardowych. Instruktor tańca sportowego z tytułem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Trener II klasy w tańcu sportowym oraz sędzia tańca towarzyskiego Federacji Tańca Sportowego.

Angelika Gołata

Właścicielka i instruktorka Studia Tańca DANCE ACADEMY. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat tańcząc w dziecięcych zespołach tanecznych Disco. Od 7 roku życia tańczy Taniec Towarzyski w którym posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotna finalistka i zwyciężczyni wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Mistrzyni okręgu kujawsko-pomorskiego w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Certyfikowany instruktor tańca z tytułem Polskiej Akademii Kultury i Sportu oraz Zumba Fitness.

Łukasz Chojak

Instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY. Posiada międzynarodową klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Wicemistrz Polski w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Swoja przygodę z tańcem rozpoczął, jako dziecko. Z biegiem lat powiększał swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i turniejach. Lata spędzone na parkietach w różnych częściach świata pozwoliły Mu zdobyć wiedzę, którą teraz z chęcią dzieli się z innymi.

Radosław Gołata

Właściciel i instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY. Dyplomowany menadżer sportu. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotny finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Mistrz okręgu kujawsko-pomorskiego w tańcach standardowych. Instruktor tańca sportowego z tytułem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Certyfikowany instruktor Zumba Fitness. Międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego WDC, sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz Federacji Tańca Sportowego.

Angelika Gołata

Instruktorka Studia Tańca DANCE ACADEMY, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat tańcząc w dziecięcych zespołach tanecznych Disco. Od 7 roku życia tańczy Taniec Towarzyski w którym posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wielokrotna finalistka i zwyciężczyni wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Mistrzyni okręgu kujawsko-pomorskiego w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Certyfikowany instruktor tańca z tytułem Polskiej Akademii Kultury i Sportu oraz Zumba Fitness.

Łukasz Chojak

Menadżer oraz instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY. Posiada międzynarodową klasę taneczną w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Finalista i zwycięzca wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali tańca. Wicemistrz Polski w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Swoja przygodę z tańcem rozpoczął, jako dziecko. Z biegiem lat powiększał swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i turniejach. Lata spędzone na parkietach w różnych częściach świata pozwoliły Mu zdobyć wiedzę, którą teraz z chęcią dzieli się z innymi.

Marzena Kujawska

Instruktorka Studia Tańca DANCE ACADEMY w dziedzinie tańca klasycznego, baletu, jazzu, disco i hip hopu. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności taniec. Wychowała rzeszę tancerzy na poziomie ogólnopolskim i mistrzowskim. Pracuje z solistami i formacjami. Organizatorka wielu warsztatów tanecznych. Pobierała lekcje u wielu najlepszych choreografów i trenerów tańca w kraju i na Świecie.

Monika Baraszkiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności wychowanie fizyczne. Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej fitness z tytułem Polskiej Akademii Kultury i Sportu, Zumba Fitness oraz Urbhanize. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Należała do zespołu tańca nowoczesnego, z którym zdobywała czołowe miejsca na Ogólnopolskich Przeglądach Tanecznych. Aktywna artystycznie wokalistka i tancerka.

Fabian Tofil

Instruktor Studia Tańca DANCE ACADEMY. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 19 lat temu. Założyciel i twórca profesjonalnej grupy tanecznej PROTOTYPS. Dzięki dużej wiedzy oraz świetnemu przygotowaniu pedagogicznemu odnosi duże sukcesy ze swoimi podopiecznymi. Wielokrotny finalista i zwycięzca zawodów tanecznych w kraju i zagranicą. Na co dzień pedagog oraz nauczyciel wychowania fizycznego.